«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Про компанію ТзОВ «Холодтехсервіс»


Постійне будівництво та відкриття нових магазинів, торгових центрів та закладів громадського харчування популяризувало продаж торгового обладнання.

Актуальність даної області надихнула нас на створення в 2006 році у місті Луцьку ТзОВ «Холодтехсервіс». Основною метою компанії було вийти у лідери галузі за кількістю продажів та якістю обслуговування клієнтів, отримати репутацію надійної компанії. Дана мета досягнута, і сьогодні «Холодтехсервіс» займає провідні позиції у галузі постачання обладнання для торгівлі, кафе, барів, ресторанів. До того ж, ми відкрили нову філію у місті Ковелі, що дозволяє якісніше та швидше обслуговувати наших покупців у Західному регіоні України.

Торгове, ресторанне та барне обладнання для справжніх професіоналів від «Холодтехсервіс»


Основою діяльності компанії є продаж торгового обладнання. Тому важливим аспектом було впровадження широкого асортименту торговельної техніки:


- механічне обладнання (м'ясорубки, картоплечистки, міксери, овочерізки, тісторозкатки, хлвборізки, ковбасні шприци);

- електронне обладнання (ваги електронні в асортименті, детектори банкнот, сканери, етикет-пістолети, касові апарати, лічильники банкнот);

- холодильне обладнання (морозильні ларі, холодильні, кондитерські вітрини, холодильні шафи, холодильники побутові);

- теплове обладнання (хот-доги апарати, грилі електричні та газові, кип'ятильники електричні, промислові електричні та газові плити, сковороди, фритюрниці, шаурма);

- обладнання для барів (соковижималки, міксери, блендери, льодогенератори, подрібнювачі льоду);

- меблі з нержавійки (нержавіючі мийки, стелажі, столи виробничі, сушки для посуду);

- посуд, інвентар (кастрюлі, миски, сковорідки, сотейники, щипці, обробні дошки, мірні стакани, інвентар для піцерій);

- розхідні матеріали для торгівлі (касова стрічка, етикет-стрічка, термоетикетки, пакети для вакуумної упаковки, хладон, масло для холодильників);

- комплектуючі та запчастини (акумулятори, блоки живлення для електронних ваг та касових апаратів, двигуни для гриля, конфорки, нагрівальні елементи ТЕН, скло до холодильних вітрин, перемикачі до промисових плит, ножі/решітки/шестерні/шнекі для м'ясорубок, тощо).

Чому варто зупинити вибір на компанії «Холодтехсервіс»


– Купуючи професійне обладнання для магазину, кухні, кафе, ресторану в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що купуєте його за прийнятними цінами, з гарантійним обслуговуванням, безпроблемним обміном товару і технічною підтримкою.

– Ми гарантуємо великий вибір надійного і ефективного обладнання для магазинів та HoReCa. Адже компанія «Холодтехсервіс» – це налагоджена схема роботи з постачальниками, багаторічний досвід та розвинута логістика.

– Ми організовуємо доставку професійного торгового та кухонного обладнання у будь-яке місто України за допомогою надійних, перевірених часом транспортних компаній.

– Розвиненість компанії, налагоджена робота з постачальниками і розумна логістика дозволяє встановлювати найвигідніші ціни на обладнання, яке ми пропонуємо нашим покупцям. На додаток, клієнтам, які зацікавлені у співпраці, надаються різноманітні знижки та пропонуються акції.

– З нашою допомогою вам не важко буде купити холодильне обладнання різноманітної специфіки і в прийнятному для вас ціновому діапазоні. Купити ресторанне та торгове обладнання у надійного постачальника – компанії «Холодтехсервіс» – набагато вигідніше купівлі у дрібних компаній.

Переваги компанії «Холодтехсервіс»


– Прямі поставки обладнання від провідних виробників.

– Доставка у будь-яке місто України у короткі терміни.

– Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

– Потужна складська база.

– Підтримка інженерно-технічних проектів.

– Індивідуальний підхід до кожного клієнта – для нас немає «дрібних» покупців!

Колектив ТЗОВ «Холодтехсервіс» працює на задоволення потреб найвибагливіших клієнтів. Для цього підприємство надає післяпродажне сервісне обслуговування і ремонт торгового обладнання.

Досвідчені майстри займаються обслуговуванням електронного, холодильного обладнання та касових апаратів, ремонтом елетронних ваг і холодильних вітрин, монтажем і встановленням всієї торговельної техніки.

«Холодтехсервіс» — ми працюємо для Вас!
Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини