«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»

Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування

Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести час у хорошій компанії, насолодившись неспішно розкішними стравами, відсвяткувати важливу подію, а також просто розслабитись, являються ресторани. Однак у сучасному ритмі життя час – це розкіш. І саме тому не завжди вдається нормально пообідати у подібному закладі, адже ми знаходимося у постійному поспіху. Чудовим альтернативним варіантом, який зекономить не лише час, а й кошти, являються заклади швидкого харчування, де можна швидко та досить смачно поїсти.

 

Переваги та особливості ліній роздачі у закладах швидкого харчування

Для зручності як продавця, так і покупця заклади швидкого харчування обладнані спеціальним устаткуванням, які дозволяють здійснити викладку та підігрів пропозицій страв. У чому ж переваги такого обладнання? Для яких закладів воно підійде найкращим чином? Пропонуємо детальніше розглянути у цій невеличкій статті.

Перш за все потрібно зауважити, що основною функцією ліній роздачі є короткотривале зберігання страв, серед яких покупець обирає ті, які йому до смаку. Основною перевагою такого обладнання є те, що повноцінну лінію роздачі можна скласти з найрізноманітніших елементів. Це своєрідний конструктор, який передбачає створення абсолютно різних функціональних ліній роздачі, що виконуватимуть відповідні функції у різних закладах.

Що може бути включене у лінії роздачі? Це найрізноманітніше обладнання, серед якого холодильні вітрини, теплове обладнання, марміти для страв, нейтральні столи, місця касира та інші. Стосовно кожної з частин, її специфіки і характеристик вас зможуть проконсультувати спеціалісти, в тому числі і «ХолодТехСервіс».

Зручність зберігання. Всі лінії роздачі можуть вміщувати в собі холодильне чи теплове обладнання, що дозволить належним чином підтримувати страви за оптимальної для них температури. Саме тому пропозиції не потрібно повторно підігрівати чи охолоджувати, що додатково економить час.

Різноманіття стилів. Сучасний вибір ліній роздачі дає можливість підібрати ідеальне обладнання під інтер’єр вашого закладу. Будь-які форми, кольори та функції до ваших послуг.

Універсальність. Таке обладнання для ліній роздачі можна встановлювати у найрізноманітніших закладах, серед яких заводи та їдальні, столові, медичні заклади, заклади освіти, а також інші місця, що знаходяться в епіцентрі людської активності.

 

Замовити лінію роздачі у інтернет-каталозі компанії «ХолодТехСервіс»Щоб замовити хороше обладнання для ліній роздачі, зверніться до компанії «ХолдТехСервіс», або ж завітайте до нашої рубрики, де ми пропонуємо вам найрізноманітніші складові для обладнання ліній роздачі. Звертаємо вашу увагу, що ви можете самостійно сформувати комплект устаткування індивідуально під ваші потреби. На всі вироби є гарантія якості, що дозволить вам звернутись до нашого сервісного центру, якщо обладнання вийде з ладу.

Обирайте лише якісне обладнання, яке принесе користь вашому бізнесу!

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини