«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Професійне теплове обладнання – крок до успіху вашого закладу

Якщо ви шукаєте професійне теплове обладнання для ресторану, піцерії, бару, фаст-фуда, то ви потрапили у потрібне місце. Тут ви знайдете різноманітне виробниче устаткування для приготування їжі, яке допоможе вам та вашим працівникам створити ідеальний заклад громадського харчування. Отримайте високоякісне професійне теплове обладнання, яке вам потрібне, не обтяжуючи свій бюджет, купуючи в магазині Холодтехсервіс. У нас є все для організаціі роботи вашої кухні – плити електричні, плити газові, печі для піци, розстоєчні та жарові шафи, електросковорідки, пароконвектомати, електрокип'ятильники тощо. Купуйте професійне теплове обладнання за приємними цінами у Холодтехсервіс.

Переваги професійного теплового обладнання:

– Забезпечує високу продуктивність.
– Як правило, можуть розміщувати більше страв.
– Екстремальна довговічність.
– Можливість готувати декілька страв одночасно.

Теплове кухонне обладнання – готуємо швидко та якісно! 


Якщо ви власник ресторану, то не виникає сумнівів щодо того, чи потрібне вам теплове обладнання – це обов'язково! Воно дає вам потужність та об'єм, необхідні для задоволення потреб великої кількості людей. Не зупиняйтеся лише на нашому ассортименті теплового обладнання. У нас також є необхідне для приготування їжі механічне обладнання та обладнання для барів – все необхідне, щоб створити популярний ресторан або кафе.

Теплове обладнання з доставкою та сервісом по всій Україні


Пароконвектомати, плити електричні, газові, індукційні, жарові та розстоєчні шафи – за допомогою даного теплового обладнання можна готувати великий асортимент страв. Наші ціни на теплову професійну техніку для кухні є рекомендованою офіційними дилерами та заводами-виробникам. Це дозволяє купити теплове обладнання за доступною вартості з гарантією і доставкою як у Луцьку, так і в будь-яке інше місто на території України.
 
Продаж якісного та надійного теплового обладнання для закладів громадського харчування, яке дозволяє спростити робочий процес на професійній кухні – ось головне завдання інтернет-магазину Холодтехсервіс. 

Також ми надаємо послуги сервісного обслуговування теплового обладнання, пуско-налагоджувальні роботи, підключення та встановлення на вимогу клієнта. Вартість послуг обговорюється окремо під час замовлення.

Телефонуйте нашим консультантам – ми завжди раді допомогти з вибором, підказати, яке обладнання краще підійде для ваших умов експлуатації та повсякденної роботи.
Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини