«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Обладнання для барів – основна складова успіху вашого закладу

Успішна робота закладу громадського харчування складається мінімум з трьох чинників: грамотного вибору та встановлення техніки, розмаїття меню, навченого персоналу.

Правильно та раціонально підібране барне обладнання допоможе швидко та якісно обслуговувати клієнтів та готувати страви і напої без залучення додаткових кухарів та барменів. А це означає, що ви матимете більше довольних клієнтів при зменшенні поточних витрат. Бар, обладнаний сучасною продуктивною технікою, принесе вам більше прибутку.

Яке обладнання використовують у барах

Жоден бар не обходиться без холодильного обладнання. Більшість напоїв вживають в охолодженому вигляді, в кoктeйлі додають лід. Холодильником, льодогенератором та фpізepoм oбов'язково ocнaщується будь-який бар. Льодогенератори та подрібнювачі льоду будуть вашими вірними помічниками у створенні смачних ароматних коктейлів та прохолодних напоїв. За допомогою міксерів ви без зусиль зіб'єте рідину будь-якої густини. За допомогою соковижималок відвідувачі вшого закладу будуть вживати лише якісний, щойно зроблений натуральний сік.

Пpaвильнa кoмплeктaція бapa та вірний вибір oбладнання є ключoвим моментом уcпіxу вaшогo зaкладу. Адже для клієнтa вaжливий cepвіc, a його мoжe запропонувати лише бар, оснащений сучасним обладнанням, яке швидко обробить, приготує, підігріє усе, що потрібно. Клієнт залишиться задоволеним, знову сам прийде та приведе друзів.

Чому варто купити обладнання для бару саме в Холодтехсервіс?

Для старт-апу або вже існуючого ресторанного бізнесу компанія Холодтехсервіс пропонує найкращі рішення за оптимальними цінами. Наше барне обладнання допоможе вам вивести підприємство на якісно новий рівень.

Ваші вигоди при зверненні в компанію Холодтехсервіс:

– Доступні ціни. Розвинені ділові зв'язки, розумна логістика, налагоджені контакти з постачальниками допомагають нам вибудовувати демократичну цінову політику з продажу обладнання для бару, надавати індивідуальні знижки.

– Онлайн-консультації. Наші фахівці докладно роз'яснять, як підібрати устаткування для барів та кафе, підберуть потрібні вам характеристики та конкретні моделі. Якщо ви потребуєте детальнішої інформації – зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

– Доставка надійними компаніями. Ми постачаємо професійне кухонне обладнання в будь-яке місто України з Луцька чи Ковеля. Співпрацюємо з надійними транспортними компаніями та вибираємо оптимальні умови доставки виходячи з терміновості замовлення, габаритів товару і віддаленості населеного пункту.

Телефонуйте – ми завжди раді новим клієнтам!

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини