«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Правильне комерційне холодильне обладнання – запорука ефективності вашого бізнесу

Холодильне обладнання є обов'язковим у будь-якому закладі громадського харчування, маленькому магазині чи супермаркеті. Незалежно від того, якого саме обладнання потребує ваш бізнес, у нас знайдеться усе:

– вітрини холодильні,
– вітрини кутові, 
– настільні вітрини, 
– кондитерські шафи, 
– охолоджувачі напоїв, 
– морозильні бонети,
– холодильні гірки,
– морозильні камери,
– морозильні шафи,
– холодильні шафи, 
– вітрини кондитерські.


Правильне холодильне обладнання підвищує ефективність та зменшує експлуатаційні витрати кухні чи торгового залу, тому не зволікайте з заміною застарілих або несправних агрегатів!

Отримайте правильне комерційне холодильне обладнання

Наш широкий асортимент морозильних камер, охолоджувачів, холодильних вітрин, кондитерських шаф та вітрин дозволяють підібрати їх у відповідності до ваших вимог. Ми пропонуємо різноманітну конфігурацію продуктів для закладів громадського харчування, супермаркетів, кулінарних закладів або невеликих магазинів.

Ми пропонуємо обладнання лише від перевірених роками виробників – РОСС, UBC, Juka, Frosty, Forcar, Polair, Технохолод та інших.

ХолодТехСервіс пропонує безліч рішень для збільшення прибутку вашого бізнесу. Усі наші комерційні холодильні агрегати продаються з гарантією.

Пріорітетом у роботі нашої компанії є задоволення потреб клієнтів. Для цього підприємство надає післяпродажне сервісне обслуговування та ремонт торгівельного обладнання.

Замовити холодильне обладнання онлайн або по телефону

Ми приймаємо замовлення по телефону та онлайн. Замовити холодильне обладнання по телефону можна розмістити з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00 за Київським часом. Онлайн-замовлення можна розмістити 24 години на добу 7 днів на тиждень. Будь-ласка, не соромтеся зв'язатися з нами у будь-який спосіб, ми зателефонуємо вам, щоб підтвердити замовлення та наявність товару, та узгодити ціни та процедуру платежу.

Якщо вам потрібна допомога у виборі правильних систем охолодження відповідно до ваших потреб, зателефонуйте нашим менеджерам: (050) 967-90-52, (095) 490-11-13, (050) 770-14-46. Ми завжди раді допомогти.

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини