«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»

Як уникнути здуття електричної конфорки?

При експлуатації електричних плит найбільш частою проблемою є відсутність нагріву поверхні конфорки. Основною причиною цієї проблеми є різкий перепад температури на електроконфорці.

Тобто на конфорку, нагріту до максимальної температури, відбувається пролив холодної рідини або установка ємності з холодною водою. В результаті такої екстремальної експлуатації, відбувається здуття електроконфорки, або, так званий термошок.

Найбільш поширеним типом є конфорки з вбудованою в «керамічній лусці» ніхромовою ниткою. Основним недоліком таких конфорок є те, що при розливі рідини на таку конфорку відбувається обрив спіралі і руйнується робоча поверхня конфорки. А гідністю таких конфорок можна назвати їх високу ремонтопридатність, і низьку вартість.

Так як уникнути здуття електроконфорки і пов'язаних з цим проблем?

Потрібно дотримуватися наступних правил при експлуатації конфорки:

 • Не залишайте електроконфорки включеної без посуду.
 • Не допускайте переливання рідини на конфорки.
 • Не ставте мокру посуд на розпечену електроконфорку.
 • Не використовуйте для чищення конфорки гострі предмети, такі як ніж, дротяну щітку і т.д.
 • Для додання покриттю електроконфорки робочих властивостей при першому включенні конфорку прогрійте протягом 5 хвилин без посуду на максимальній потужності і охолодіть до кімнатної температури.
 • Забруднення з поверхні конфорки видаляйте м'якою вологою ганчіркою, після чого включіть ненадовго конфорку для просушки
 • Для економії електроенергії завжди включайте конфорку на максимальну потужність, а після закипання або розігріву до робочої температури перемикайте на меншу потужність. вимикайте конфорку за 5-10 хвилин до готовності страви, наявного тепла вистачить для завершення процесу.
 • Для забезпечення довговічності покриття рекомендується періодично протирати його паперовою серветкою, змоченою декількома краплями рослинного масла.
 • Використовуйте посуд з рівним товстим дном. Допустима опуклість або увігнутість дна посуду не більше 1 мм.

У нас Ви можете придбати електричні конфорки та ремкомплекти до них з гарантією звернувшись до нас за телефонами : 050 967 9052, 095 490 11 13, 050 770 14 46.
Або пишіть на електронкну адресу ksena2901@meta.ua
Cтатті та новини
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Як доглядати за роликовим грилем: поради для ресторану фаст-фуд
Сучасний ритм життя – неймовірно шалений. Світ не стоїть на місці, і з появою інноваційних технологій зростає і необхідність бути
ДЕТАЛЬНІШЕ
Холодильні вітрини для магазинів: типи та призначення
Відкриття будь-якого магазину незалежно від його розмірів – це завжди велика відповідальність. Окрім пошуку приміщення та замовлення
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини