«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Овочерізки


Протирочно-різальна машина МПР-350
Артикул: 0058
Розмір: 600х340х650
Вага: 32 кг.
Ціна:
0.00 грн.
Овочерізка Frosty 5 дисків
Артикул: 131
Розмір: 250х610х560
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.

Професійна овочерізка – збільшення кількості та якості ваших страв

Професійна овочерізка дозволяє не лише у декілька разів пришвидшити процес приготування їжі у закладах громадського харчування, але й допомагає покращити їх якість. Це особливо важливо у кафе, ресторанах, їдальнях та інших закладах, де в меню передбачене приготування найпопулярніших страв – картоплі фрі та салатів. Овочерізка швидко та якісно наріже овочі соломкою, пластинками, кубиками, і при цьому заощадити робочий час працівників кухні.

Вибираємо професійну овочерізку

При виборі овочерізки слід насамперед визначитися з тим, які функції вона має виконувати в процесі роботи. Деякі промислові моделі поєднують в собі овочерізку та машину для протирання, яка швидко перетирає продукти до потрібної консистенції. Варто також звернути увагу на комплектацію: в залежності від потреб вашого закладу, обирайте машинку з дисками-насадками, що виконують різні види роботи.

Для елeктpичниx пpoфecійниx oвoчерізок важливо, щоб у процесі роботи вони не вібрували. Для цього в кoнcтpукції кopпуca передбачені елементи для закріплення на поверхнях. Кopпуc тaкoгo обладнання відрізняється oтличaeтcя стійкістю, апарат не перекинеться під час роботи.

За способом нарізання продуктів професійні овочерізки поділяються на роторні, дискові та пуансонні. Завдяки деяким особливостям, дискові овочерізки користуються найбільшим попитом та популярні для промисловів масштабів приготування їжі.

Купити електричну овочерізку в Луцьку та Україні

В інтернет-магазині Холодтехсервіс ви можете купити професійну овочерізку з доставкою по Луцьку та Україні. На усе механічне обладнання ми надаємо гарантію 12 місяців, а також здійснюємо його підключення та налаштування, гарантійне та сервісне обслуговування. Телефонуйте нашим фахівцям, і вони з радістю нададуть вам рекомендації щодо вибору обладнання для успішної роботи вашого закладу.

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини