«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Апарати для хот догу


Апарат для хот догів HHD-4
Артикул:
Розмір: 480*300*380
Вага: 8 кг.
Ціна:
0.00 грн.
Апарат для приготування хот догів
Артикул: 059
Розмір: 370х270х250
Вага: 5 кг.
Ціна:
0.00 грн.
Паровий апарат для хот догів
Артикул: 060
Розмір: 430х340х550
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.

Обладнання для хот-догів: нова ідея для вашого бізнесу

 

Якщо вам потрібні свіжі ідеї, що приваблять більше гостей до вашого бізнесу, пропонуємо вашій увазі просте та не надто помітне по витратам рішення – якісне обладнання для хот-догів.

Хот-дог – це відмінна страва, що готується миттєво та має чудовий смак. Її люблять не лише діти, але й дорослі, оскільки на її приготування йде всього кілька хвилин, для її споживання не треба особливого місця, можна смакувати на ходу, поспішаючи на роботу чи навчання. Окрім того, хот-дог доступний кишені кожного споживача і дозволяє відчути ситість.

 

Купити апарат для приготування хот догів прямо з каталогу «ХолодТехСервіс»

 

Обладнання для приготування хот-догів насправді не потребує багато місця для монтажу та спеціальних навиків для користування. Окрім того, в порівнянні з іншим тепловим обладнанням  апарат для хот-догів більш доступніший з точки зору вартості, що дозволяє отримати хороший прибуток уже в перші місяці після придбання. Хороше устаткування дозволяє швидко та легко приготувати смачний ароматний хот-дог, не витрачаючи час на розігрів інгредієнтів, адже обладнання має функцію підтримки оптимальної температури.

Якщо ж нам вдалося вас переконати, пропонуємо вашій увазі наступні види апаратів для хот-догу в нашому інтернет-каталозі:

 

- стандартні;

- парові.

 

Замовляйте надійне професійне обладнання для приготування хот-догів у вашому закладі від «ХолодТехСервіс» для розширення вашого бізнесу та отримання хорошого прибутку і вдячних гостей.

 

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини