«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Акумулятори


Акумулятор 6V 3,2A
Артикул: 04
Розмір: 134х34х60
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.
Аккумулятор 6V 5 Ah
Артикул: 05
Розмір:
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.
Акумулятор 6V 4.5A
Артикул: 02
Розмір:
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.
Акумулятор 6V 1.3A
Артикул: 01
Розмір:
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.
Акумулятор 4V 4A
Артикул: 03
Розмір:
Вага: кг.
Ціна:
0.00 грн.

Акумулятор для ваг – зручність у торгівлі

 

Торгівля – це доволі жвавий процес, який передбачає довготривалий безперервний потік покупців, що бажають придбати ті чи інші товари. Зважування продуктів здійснюється за допомогою спеціального пристрою – ваг. Сучасні варіанти як вмикаються в розетку, так і можуть працювати автономно, живлячись від акумуляторної батареї. Це особливо актуально у місцях, де торгівля здійснюється на відкритому повітрі – на ринках, ярмарках та у інших подібних торгових точках. Окрім цього, ваги з акумулятором стануть у пригоді, якщо в магазині трапляються перепади світла.

 

Купити акумулятор для ваг в інтернет-магазині «ХолодТехСервіс»

 

Як відомо, ніщо не вічне. А тим паче акумулятори різноманітних електронних пристроїв, які в силу доволі частої експлуатації періодично виходять з ладу. Що ж робити в випадку, якщо у вас трапилась подібна неприємність? Все досить просто – зверніться до компанії «ХолодТехСервіс» або ж огляньте асортимент цієї рубрики нашого каталогу, де вашій увазі представлені:

 

- акумулятори на 4В,

- акумулятори на 6 В.

 

Звертаємо вашу увагу, що до моменту оформлення замовлення необхідно переконатись, що саме обраний вами акумулятор підійде до ваших ваг. Для цього детально огляньте технічні характеристики або ж зверніться до нас за консультацією.

Якщо ж вам не вдалось підібрати відповідний акумулятор – ви завжди зможете уточнити наявність необхідного вам товару у нас. Для цього зателефонуйте нам за вказаним номером або ж відправте запит через сайт.

Асортимент цієї рубрики постійно оновлюється, а це значить, що зовсім скоро ви побачите ще більше моделей, серед яких вас неодмінно чекатиме ваша.

Запрошуємо до огляду та вибору!

 

Cтатті та новини
Лінія роздачі їжі: професійне устаткування для закладів громадського харчування
Не секрет, що усі заклади громадського харчування поділяються на кілька типів. Найкращим преміальним варіантом, що дозволить провести
ДЕТАЛЬНІШЕ
Обладнання для фаст-фудів: різновиди та призначення
Сфера швидкого харчування – це досить перспективна галузь ресторанного бізнесу, адже разом з невпинним ритмом життя зростає і
ДЕТАЛЬНІШЕ
Ресторанне та торгове обладнання для магазинів та закладів громадського харчування
Надаєте перевагу якісному обладнанню для вашого закладу громадського харчування або ж магазину? Це правильне рішення, адже за
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини