«ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ТОРГІВЛІ,
КАФЕ, БАРІВ ТА РЕСТОРАНІВ»
+38 (050) 332 77 36
+38 (067) 823 09 91
ultimateweb@ukr.net
м. Луцьк
вул. Карбишева, 5

Каталог

© 2006-2018 «ХолодТехСервіс»


Правильне комерційне холодильне обладнання – запорука ефективності вашого бізнесу

Холодильне обладнання є обов'язковим у будь-якому закладі громадського харчування, маленькому магазині чи супермаркеті. Незалежно від того, якого саме обладнання потребує ваш бізнес, у нас знайдеться усе:

– вітрини холодильні,
– вітрини кутові, 
– настільні вітрини, 
– кондитерські шафи, 
– охолоджувачі напоїв, 
– морозильні бонети,
– холодильні гірки,
– морозильні камери,
– морозильні шафи,
– холодильні шафи, 
– вітрини кондитерські.


Правильне холодильне обладнання підвищує ефективність та зменшує експлуатаційні витрати кухні чи торгового залу, тому не зволікайте з заміною застарілих або несправних агрегатів!

Отримайте правильне комерційне холодильне обладнання

Наш широкий асортимент морозильних камер, охолоджувачів, холодильних вітрин, кондитерських шаф та вітрин дозволяють підібрати їх у відповідності до ваших вимог. Ми пропонуємо різноманітну конфігурацію продуктів для закладів громадського харчування, супермаркетів, кулінарних закладів або невеликих магазинів.

Ми пропонуємо обладнання лише від перевірених роками виробників – РОСС, UBC, Juka, Frosty, Forcar, Polair, Технохолод та інших.

ХолодТехСервіс пропонує безліч рішень для збільшення прибутку вашого бізнесу. Усі наші комерційні холодильні агрегати продаються з гарантією.

Пріорітетом у роботі нашої компанії є задоволення потреб клієнтів. Для цього підприємство надає післяпродажне сервісне обслуговування та ремонт торгівельного обладнання.

Замовити холодильне обладнання онлайн або по телефону

Ми приймаємо замовлення по телефону та онлайн. Замовити холодильне обладнання по телефону можна розмістити з понеділка по п'ятницю з 8:30 до 17:00 за Київським часом. Онлайн-замовлення можна розмістити 24 години на добу 7 днів на тиждень. Будь-ласка, не соромтеся зв'язатися з нами у будь-який спосіб, ми зателефонуємо вам, щоб підтвердити замовлення та наявність товару, та узгодити ціни та процедуру платежу.

Якщо вам потрібна допомога у виборі правильних систем охолодження відповідно до ваших потреб, зателефонуйте нашим менеджерам: (050) 967-90-52, (095) 490-11-13, (050) 770-14-46. Ми завжди раді допомогти.

Cтатті та новини
Як доглядати за роликовим грилем: поради для ресторану фаст-фуд
Сучасний ритм життя – неймовірно шалений. Світ не стоїть на місці, і з появою інноваційних технологій зростає і необхідність бути
ДЕТАЛЬНІШЕ
Холодильні вітрини для магазинів: типи та призначення
Відкриття будь-якого магазину незалежно від його розмірів – це завжди велика відповідальність. Окрім пошуку приміщення та замовлення
ДЕТАЛЬНІШЕ
Як уникнути здуття електричної конфорки?
При експлуатації електричних плит найбільш частою проблемою є відсутність нагріву поверхні конфорки. Основною причиною цієї проблеми
ДЕТАЛЬНІШЕ
Всі статті та новини